Spring 2016 Results


Thursday, June 2, 2016 @ 7:15pm
Final
My D Just Rose 50
PRIDE 47
 
Thursday, June 2, 2016 @ 7:15pm
Final
Electric Madames 48
Mix-a-lot 51
 
Thursday, June 2, 2016 @ 6:00pm
Final
Wesmen 87
Young Bucks 45
 
Thursday, June 2, 2016 @ 6:00pm
Final
Broken Wings 20
Dynamite 0
 
Wednesday, June 1, 2016 @ 8:30pm
Final
The Rippers 56
Washed Up Ballas 53
 
Wednesday, June 1, 2016 @ 7:15pm
Final
Space Jam 2 60
The Kodiaks 69
 
Wednesday, June 1, 2016 @ 7:15pm
Final
Suicide Squad 67
Team Mayhem Mens Division 3 84
 
Wednesday, June 1, 2016 @ 6:00pm
Final
CarMelo Macchiatos 83
Rim Rockers 50
 
Wednesday, June 1, 2016 @ 6:00pm
Final
ThundaDownUnda 66
Team Mayhem Mens Division 4 55
 
Tuesday, May 31, 2016 @ 8:30pm
Final
Broken Wings 48
Electric Madames 47
 
Tuesday, May 31, 2016 @ 8:30pm
Final
808s and Fastbreaks 51
Almonds 66
 
Tuesday, May 31, 2016 @ 7:30pm
Final
Selkirk 15-18G2 36
Champlain 15-18G 23
 
Tuesday, May 31, 2016 @ 7:15pm
Final
Mix-a-lot 31
Team Central 38
 
Tuesday, May 31, 2016 @ 7:15pm
Final
Big Blackhawks 67
Chunk Dirty 56
 
Tuesday, May 31, 2016 @ 7:15pm
Final
Flexin Hard 46
Roblin Park Raiders 52
 
Tuesday, May 31, 2016 @ 6:00pm
Final
Dynamite 46
My D Just Rose 89
 
Tuesday, May 31, 2016 @ 6:00pm
Final
Curry and Rice 77
Hawks 49
 
Tuesday, May 31, 2016 @ 6:00pm
Final
The Riptors 38
ThundaDownUnda 72
 
Monday, May 30, 2016 @ 8:30pm
Final
Rim Rockers 44
The Rippers 43
 
Monday, May 30, 2016 @ 8:30pm
Final
The Kodiaks 0
Wesmen 20
 
Monday, May 30, 2016 @ 8:15pm
Final
ThundaDownUnda 63
Roblin Park Raiders 58
 
Monday, May 30, 2016 @ 7:15pm
Final
Washed Up Ballas 41
Young Bucks 73
 
Monday, May 30, 2016 @ 7:15pm
Final
Team Loaded 2.0 67
Team Mayhem Mens Division 1 57
 
Monday, May 30, 2016 @ 7:00pm
Final
Drizzle Bros 83
The Riptors 55
 
Monday, May 30, 2016 @ 6:00pm
Final
Junior Bison Boys Black (1998) 67
Flint Tropics 98
 
Monday, May 30, 2016 @ 6:00pm
Final
CarMelo Macchiatos 87
Space Jam 2 50
 
Monday, May 30, 2016 @ 6:00pm
Final
Connie Crushin Bangers 91
Flexin Hard 54
 
Sunday, May 29, 2016 @ 5:00pm
Final
Corydon 14B #1 37
Fort Garry 14B 56
 
Sunday, May 29, 2016 @ 5:00pm
Final
Greendell 16-18B 32
Corydon 16-18B 48
 
Sunday, May 29, 2016 @ 5:00pm
Final
Dakota 14B 33
Portage 14UB 38
 
Sunday, May 29, 2016 @ 5:00pm
Final
Roblin Park 15B #2 29
La Salle Lakers 15B 38
 
Sunday, May 29, 2016 @ 4:00pm
Final
Portage 16-18UB #1 84
KWCC 16B #1 41
 
Sunday, May 29, 2016 @ 4:00pm
Final
Dakota 16-18B#2 48
LWCC 16-18yr boys 54
 
Sunday, May 29, 2016 @ 4:00pm
Final
KWCC 14B 38
LWCC 14yr boys 24
 
Sunday, May 29, 2016 @ 4:00pm
Final
Roblin Park 15B #1 37
Whyte Ridge 15b 19
 
Sunday, May 29, 2016 @ 4:00pm
Final
Southdale 13-14G 40
Corydon 13
 
Sunday, May 29, 2016 @ 4:00pm
Final
Southdale 15-18G 17
Selkirk 15-18G2 47
 
Sunday, May 29, 2016 @ 3:00pm
Final
OHCC 13B - Oxford Heights 14
MERC 13B 35
 
Sunday, May 29, 2016 @ 3:00pm
Final
Champlain 15-18G 28
Selkirk 15-18G1 35
 
Sunday, May 29, 2016 @ 3:00pm
Final
Greendell 15-18G 15
Fort Garry 15-18G 35
 
Sunday, May 29, 2016 @ 3:00pm
Final
NGCC1618 35
SWCC 16-18B (Red) 69
 
Sunday, May 29, 2016 @ 3:00pm
Final
LWCC 16-18yr boys 37
Lorette 16-18B #2 39
 
Sunday, May 29, 2016 @ 3:00pm
Final
SWCC 14B (Black) 26
Corydon 14B #2 32
 
Sunday, May 29, 2016 @ 3:00pm
Final
Portage 15UB 0
Roblin Park 15B #2 2
 
Sunday, May 29, 2016 @ 3:00pm
Final
LWCC 13-14yr girls 38
Whyte Ridge 13-14 girls 11
 
Sunday, May 29, 2016 @ 2:00pm
Final
Whyte Ridge 13-14 girls 27
Tuxedo13/14G 34
 
Sunday, May 29, 2016 @ 2:00pm
Final
Winakwa15-18G 20
Selkirk 15-18G2 19
 
Sunday, May 29, 2016 @ 2:00pm
Final
NGCC 15B 22
Corydon 15B 18
 
Sunday, May 29, 2016 @ 2:00pm
Final
Maples 14B 35
Norwood14B 40
 
Sunday, May 29, 2016 @ 2:00pm
Final
Corydon 13B #1 26
MERC 13B 44
 
Sunday, May 29, 2016 @ 2:00pm
Final
NGCC1618BG 94
NGCC1618 32
 
Sunday, May 29, 2016 @ 2:00pm
Final
LWCC 13yr boys #1 25
Roblin Park 13B #1 37
 
Sunday, May 29, 2016 @ 2:00pm
Final
Southeast 16-18B 35
Dakota 16-18B#1 38
 
Sunday, May 29, 2016 @ 2:00pm
Final
Greendell 14B 33
Southeast 14B 27
 
Sunday, May 29, 2016 @ 2:00pm
Final
LWCC 15-18yr girls 25
Whyte Ridge 15-18g 47
 
Sunday, May 29, 2016 @ 1:00pm
Final
KWCC 13B #2 29
Roblin Park 13B #2 28
 
Sunday, May 29, 2016 @ 1:00pm
Final
Lorette 16-18B #1 35
Southdale 16-18B 40
 
Sunday, May 29, 2016 @ 1:00pm
Final
Dakota 15B 42
Southeast 15B #2 52
 
Sunday, May 29, 2016 @ 1:00pm
Final
Winkawa 13-14Girls 22
Fort Garry 13-14G 24
 
Sunday, May 29, 2016 @ 1:00pm
Final
Tyndall 13B 29
North Kildonan 13B 23
 
Sunday, May 29, 2016 @ 1:00pm
Final
Springfield 13-14G 27
Tyndall 13/14G 26
 
Sunday, May 29, 2016 @ 1:00pm
Final
Champlain 15-18G 27
Gateway 15-18G 26
 
Sunday, May 29, 2016 @ 1:00pm
Final
Portage 15-18UG #1 0
LWCC 15-18yr girls 20
 
Sunday, May 29, 2016 @ 1:00pm
Final
Southdale 14B 41
Selkirk 14B 36
 
Sunday, May 29, 2016 @ 1:00pm
Final
KWCC 16B #2 46
Portage 16-18UB #2 51
 
Sunday, May 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Whyte Ridge 15-18g 51
Portage 15-18UG #2 16
 
Sunday, May 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Selkirk 16-18B1 31
OHCC 16-18B - Oxford Heights 37
 
Sunday, May 29, 2016 @ 12:00pm
Final
SWCC 13B (Black) 18
KWCC 13B #1 42
 
Sunday, May 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Earl Greycc 16-18B 25
Southeast 16-18B 35
 
Sunday, May 29, 2016 @ 12:00pm
Final
SWCC 13-14G 4
Whyte Ridge 13-14g #2 38
 
Sunday, May 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Southeast 15B #2 47
Southeast 15B #1 32
 
Sunday, May 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Corydon 13B #1 33
Maples 13B 47
 
Sunday, May 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Winakwa 13Boys 29
Greendell 13B 37
 
Sunday, May 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Whyte Ridge 16-18b 33
KWCC 16B #2 50
 
Sunday, May 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Tyndall 14B Blue 55
valley garden 14b 35
 
Sunday, May 29, 2016 @ 12:00pm
Final
OHCC 13-14G - Oxford Heights 32
Selkirk 13-14G2 28
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
Norwood14B 50
valley garden 14b 34
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
LWCC 14yr boys 36
SWCC 14B (Red) 56
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
Portage 13UB 0
OHCC 13B - Oxford Heights 2
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
Lorette 13B 11
Corydon 13B #2 38
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
Portage 16-18UB #2 55
SWCC 16-18B (Yellow) 22
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
Fort Garry 15-18G 31
Earl Grey 15-18G 31
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
LWCC 13yr boys #1 23
KWCC 13B #2 41
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
Southdale 16-18B 35
Lorette 16-18B #2 33
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
VGCC 13-14G 30
Springfield 13-14G 35
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
Portage 13-14UG 27
Winkawa 13-14Girls 11
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
NGCC 15B 40
Dakota 15B 34
 
Sunday, May 29, 2016 @ 11:00am
Final
Stonewall 15-18G 19
Southdale 15-18G 18
 
Sunday, May 29, 2016 @ 10:00am
Final
OHCC 13-14G - Oxford Heights 27
Selkirk 13-14G1 17
 
Sunday, May 29, 2016 @ 10:00am
Final
Selkirk 15B 34
Tyndall 15B 70
 
Sunday, May 29, 2016 @ 10:00am
Final
Southeast 14B 27
SWCC 14B (Black) 38
 
Sunday, May 29, 2016 @ 10:00am
Final
Greendell 13B 31
Southdale 13B 15
 
Sunday, May 29, 2016 @ 10:00am
Final
NGCC1618BG 50
Whyte Ridge 16-18b 31
 
Sunday, May 29, 2016 @ 10:00am
Final
Selkirk 16-18B1 23
East St Paul 16-18 boys 46
 
Sunday, May 29, 2016 @ 10:00am
Final
Roblin Park 13B #1 22
LWCC 13yr boys #2 26
 
Sunday, May 29, 2016 @ 10:00am
Final
Dakota 16-18B#1 55
Lorette 16-18B #1 45
 
Sunday, May 29, 2016 @ 10:00am
Final
Maples 14B 26
Southdale 14B 24
 
Sunday, May 29, 2016 @ 10:00am
Final
Whyte Ridge 13-14g #2 15
Tuxedo13/14G 26
 
Sunday, May 29, 2016 @ 9:00am
Final
Fort Garry 13-14G 36
SWCC 13-14G 11
 
Sunday, May 29, 2016 @ 9:00am
Final
Tyndall 14B Green 59
Lorette 14B 41
 
Sunday, May 29, 2016 @ 9:00am
Final
Tyndall 13/14G 13
Stonewall 13-14G 14
 
Sunday, May 29, 2016 @ 9:00am
Final
Selkirk 15B 0
Maples 15B 2
 
Sunday, May 29, 2016 @ 9:00am
Final
SWCC 14B (Red) 22
KWCC 14B 29
 
Sunday, May 29, 2016 @ 9:00am
Final
Southeast 13B 30
Winakwa 13Boys 43
 
Sunday, May 29, 2016 @ 9:00am
Final
SWCC 16-18B (Yellow) 41
SWCC 16-18B (Black) 69
 
Sunday, May 29, 2016 @ 9:00am
Final
Stonewall 16-18B 39
OHCC 16-18B - Oxford Heights 42
 
Sunday, May 29, 2016 @ 9:00am
Final
SWCC 13B (Yellow) 0
Roblin Park 13B #2 2
 
Saturday, May 28, 2016 @ 4:00pm
Final
LWCC 12yr boys #1 40
Roblin Park 12B 18
 
Saturday, May 28, 2016 @ 3:00pm
Final
Dakota 12B 30
Whyte Ridge 12b 50
 
Saturday, May 28, 2016 @ 2:00pm
Final
SWCC 12B (Red) 33
Corydon 12B 23
 
Saturday, May 28, 2016 @ 2:00pm
Final
Fort Garry 10-11B 20
Tuxedo11B 35
 
Saturday, May 28, 2016 @ 2:00pm
Final
Gateway 12G 23
NGCC 12G 4
 
Saturday, May 28, 2016 @ 2:00pm
Final
Earl Grey 10-11G 23
Southdale 10-11G 29
 
Saturday, May 28, 2016 @ 2:00pm
Final
Tyndall 12B 55
Springfield 12B 20
 
Saturday, May 28, 2016 @ 1:00pm
Final
OHCC 12B - Oxford Heights 2 11
Southdale 12B 64
 
Saturday, May 28, 2016 @ 1:00pm
Final
Tuxedo 12G 30
Portage 12UG 6
 
Saturday, May 28, 2016 @ 1:00pm
Final
LWCC 12yr boys #2 27
Whyte Ridge 12b 30
 
Saturday, May 28, 2016 @ 1:00pm
Final
Roblin Park 10-11G 19
Red River 10/11G 20
 
Saturday, May 28, 2016 @ 1:00pm
Final
KWCC11B#1 69
Corydon 11B 14
 
Saturday, May 28, 2016 @ 1:00pm
Final
North Kildonan 11B 31
Southeast 11B 33
 
Saturday, May 28, 2016 @ 12:00pm
Final
Greendell 11B 20
OHCC 11B - Oxford Heights 36
 
Saturday, May 28, 2016 @ 12:00pm
Final
SWCC 12B (Red) 23
KWCC 12B 26
 
Saturday, May 28, 2016 @ 12:00pm
Final
East St Paul 10-11 Girls 34
Earl Grey 10-11G 22
 
Saturday, May 28, 2016 @ 12:00pm
Final
Red River 12B 36
Springfield 12B 24
 
Saturday, May 28, 2016 @ 12:00pm
Final
Gateway 12G 30
Riverview 12G 29
 
Saturday, May 28, 2016 @ 12:00pm
Final
KWCC11B#1 53
KWCC11B #2 6
 
Saturday, May 28, 2016 @ 11:00am
Final
Southdale 11B 15
Selkirk 11B 25
 
Saturday, May 28, 2016 @ 11:00am
Final
OHCC 12B - Oxford Heights 2 38
Garden City 12B 26
 
Saturday, May 28, 2016 @ 11:00am
Final
Whyte Ridge 10-11g 33
Southdale 10-11G 20
 
Saturday, May 28, 2016 @ 11:00am
Final
La Salle Lakers 8
Tuxedo11B 34
 
Saturday, May 28, 2016 @ 11:00am
Final
Tyndall 12Girls 2
LWCC 12yr girls 0
 
Saturday, May 28, 2016 @ 10:00am
Final
Southdale 12B 34
Red River 12B 33
 
Saturday, May 28, 2016 @ 10:00am
Final
Portage 12UG 12
Tuxedo 12G 48
 
Saturday, May 28, 2016 @ 10:00am
Final
SWCC 11B (Red) 15
KWCC11B #2 12
 
Saturday, May 28, 2016 @ 10:00am
Final
Greendell 11B 22
Tyndall Park 11B 28
 
Saturday, May 28, 2016 @ 10:00am
Final
SWCC 10-11G 36
Dakota 10-11G 12
 
Saturday, May 28, 2016 @ 9:00am
Final
Garden City 12B 12
Tyndall 12B 58
 
Saturday, May 28, 2016 @ 9:00am
Final
SWCC 11B (Black) 20
Corydon 11B 15
 
Saturday, May 28, 2016 @ 9:00am
Final
East St Paul 10-11 Girls 37
Roblin Park 10-11G 14
 
Saturday, May 28, 2016 @ 9:00am
Final
Selkirk 11B 27
OHCC 11B - Oxford Heights 37
 
Saturday, May 28, 2016 @ 9:00am
Final
LWCC 12yr girls 0
NGCC 12G 2
 
Thursday, May 26, 2016 @ 8:30pm
Final
Broski's 89
Swat Team 75
 
Thursday, May 26, 2016 @ 8:30pm
Final
Connie Crushin Bangers 57
ThundaDownUnda 52
 
Thursday, May 26, 2016 @ 8:30pm
Final
Chunk Dirty 69
Suicide Squad 80
 
Thursday, May 26, 2016 @ 7:15pm
Final
Brooklegends 53
Tinder Gang 69
 
Thursday, May 26, 2016 @ 7:15pm
Final
The Riptors 42
Flexin Hard 61
 
Thursday, May 26, 2016 @ 7:15pm
Final
Almonds 87
Curry and Rice 79
 
Thursday, May 26, 2016 @ 6:00pm
Final
Team Mayhem Mens Division 4 80
Lob City 58
 
Thursday, May 26, 2016 @ 6:00pm
Final
808s and Fastbreaks 48
Big Blackhawks 62
 
Thursday, May 26, 2016 @ 6:00pm
Final
FFO Pros 59
Bandits 75
 
Wednesday, May 25, 2016 @ 8:30pm
Final
Hawks 74
Team Mayhem Mens Division 3 90
 
Wednesday, May 25, 2016 @ 8:30pm
Final
Broski's 76
Bandits 83
 
Wednesday, May 25, 2016 @ 8:30pm
Final
Dynamite 38
PRIDE 59
 
Wednesday, May 25, 2016 @ 7:15pm
Final
Team Loaded 2.0 93
Junior Bison Boys Black (1998) 65
 
Wednesday, May 25, 2016 @ 7:15pm
Final
Team Central 26
Team Mayhem Senior Womens 55
 
Wednesday, May 25, 2016 @ 7:15pm
Final
Wesmen 79
Space Jam 2 40
 
Wednesday, May 25, 2016 @ 6:00pm
Final
The Rippers 36
CarMelo Macchiatos 77
 
Wednesday, May 25, 2016 @ 6:00pm
Final
My D Just Rose 93
Mix-a-lot 49
 
Wednesday, May 25, 2016 @ 6:00pm
Final
Team Mayhem Mens Division 1 0
Flint Tropics 20
 
Tuesday, May 24, 2016 @ 8:30pm
Final
Flexin Hard 22
ThundaDownUnda 37
 
Tuesday, May 24, 2016 @ 8:30pm
Final
Team Mayhem Mens Division 4 67
Drizzle Bros 56
 
Tuesday, May 24, 2016 @ 8:30pm
Final
Broski's 75
Swat Team 66
 
Tuesday, May 24, 2016 @ 7:15pm
Final
Brooklegends 80
Tinder Gang 85
 
Tuesday, May 24, 2016 @ 7:15pm
Final
Drizzle Bros 57
Lob City 10
 
Tuesday, May 24, 2016 @ 7:15pm
Final
Team Loaded 2.0 59
Jr Bisons 1999 44
 
Tuesday, May 24, 2016 @ 6:00pm
Final
Bandits 69
FFO Pros 81
 
Tuesday, May 24, 2016 @ 6:00pm
Final
Roblin Park Raiders 56
Connie Crushin Bangers 51
 
Tuesday, May 24, 2016 @ 6:00pm
Final
Team Mayhem Mens Division 1 91
Junior Bison Boys Black (1998) 63
 
Thursday, May 19, 2016 @ 8:30pm
Final
Brooklegends 69
Bandits 78
 
Thursday, May 19, 2016 @ 8:30pm
Final
Team Mayhem Senior Womens 31
My D Just Rose 63
 
Thursday, May 19, 2016 @ 8:30pm
Final
Curry and Rice 66
808s and Fastbreaks 60
 
Thursday, May 19, 2016 @ 7:15pm
Final
Chunk Dirty 72
Team Mayhem Mens Division 3 65
 
Thursday, May 19, 2016 @ 7:15pm
Final
FFO Pros 75
Broski's 82
 
Thursday, May 19, 2016 @ 7:15pm
Final
Electric Madames 70
Dynamite 25
 
Thursday, May 19, 2016 @ 6:00pm
Final
Swat Team 105
Tinder Gang 110
 
Thursday, May 19, 2016 @ 6:00pm
Final
Almonds 43
Hawks 72
 
Thursday, May 19, 2016 @ 6:00pm
Final
Suicide Squad 41
Big Blackhawks 69
 
Wednesday, May 18, 2016 @ 8:30pm
Final
The Kodiaks 78
Young Bucks 67
 
Wednesday, May 18, 2016 @ 8:30pm
Final
Team Mayhem Mens Division 4 72
Flexin Hard 52
 
Wednesday, May 18, 2016 @ 7:15pm
Final
Roblin Park Raiders 48
Drizzle Bros 59
 
Wednesday, May 18, 2016 @ 7:15pm
Final
Jr Bisons 1999 59
Team Mayhem Mens Division 1 70
 
Wednesday, May 18, 2016 @ 7:15pm
Final
Rim Rockers 48
Washed Up Ballas 52
 
Wednesday, May 18, 2016 @ 6:00pm
Final
Flint Tropics 102
Team Loaded 2.0 78
 
Wednesday, May 18, 2016 @ 6:00pm
Final
Connie Crushin Bangers 0
The Riptors 20
 
Wednesday, May 18, 2016 @ 6:00pm
Final
CarMelo Macchiatos 53
Wesmen 92
 
Tuesday, May 17, 2016 @ 8:30pm
Final
Tinder Gang 72
FFO Pros 70
 
Tuesday, May 17, 2016 @ 8:30pm
Final
Team Central 57
Electric Madames 60
 
Tuesday, May 17, 2016 @ 7:15pm
Final
My D Just Rose 41
Broken Wings 50
 
Tuesday, May 17, 2016 @ 7:15pm
Final
Swat Team 67
Brooklegends 79
 
Tuesday, May 17, 2016 @ 6:00pm
Final
Mix-a-lot 59
Team Mayhem Senior Womens 48
 
Tuesday, May 17, 2016 @ 6:00pm
Final
Bandits 63
Broski's 70
 
Monday, May 16, 2016 @ 8:30pm
Final
Team Mayhem Mens Division 3 80
Curry and Rice 77
 
Monday, May 16, 2016 @ 8:30pm
Final
Hawks 59
Chunk Dirty 71
 
Monday, May 16, 2016 @ 8:30pm
Final
Flexin Hard 67
Drizzle Bros 70
 
Monday, May 16, 2016 @ 8:30pm
Final
Young Bucks 75
The Rippers 43
 
Monday, May 16, 2016 @ 7:15pm
Final
Roblin Park Raiders 59
Team Mayhem Mens Division 4 62
 
Monday, May 16, 2016 @ 7:15pm
Final
Washed Up Ballas 43
The Kodiaks 52
 
Monday, May 16, 2016 @ 7:15pm
Final
Junior Bison Boys Black (1998) 52
Team Loaded 2.0 103
 
Monday, May 16, 2016 @ 7:15pm
Final
Big Blackhawks 94
Almonds 59
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:00pm
Final
808s and Fastbreaks 58
Suicide Squad 94
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:00pm
Final
The Riptors 44
Lob City 35
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:00pm
Final
Space Jam 2 54
Rim Rockers 47
 
Monday, May 16, 2016 @ 6:00pm
Final
Flint Tropics 0
Jr Bisons 1999 20
 
Sunday, May 15, 2016 @ 5:00pm
Final
Southeast 15B #1 46
Southeast 15B #2 35
 
Sunday, May 15, 2016 @ 5:00pm
Final
Greendell 15-18G 29
Fort Garry 15-18G 32
 
Sunday, May 15, 2016 @ 5:00pm
Final
Tyndall 13/14G 7
OHCC 13-14G - Oxford Heights 36
 
Sunday, May 15, 2016 @ 5:00pm
Final
Portage 16-18UB #2 35
Whyte Ridge 16-18b 31
 
Sunday, May 15, 2016 @ 5:00pm
Final
Springfield 15B 27
Tyndall 15B 42
 
Sunday, May 15, 2016 @ 4:00pm
Final
Roblin Park 15B #2 56
Whyte Ridge 15b 34
 
Sunday, May 15, 2016 @ 4:00pm
Final
North Kildonan 13B 33
Corydon 13B #1 16
 
Sunday, May 15, 2016 @ 4:00pm
Final
KWCC 16B #1 68
NGCC1618 53
 
Sunday, May 15, 2016 @ 4:00pm
Final
Greendell 14B 28
Fort Garry 14B 41
 
Sunday, May 15, 2016 @ 4:00pm
Final
Southdale 13-14G 31
Tuxedo13/14G 16
 
Sunday, May 15, 2016 @ 4:00pm
Final
Stonewall 13-14G 2
Selkirk 13-14G2 32
 
Sunday, May 15, 2016 @ 4:00pm
Final
Southeast 15B #2 38
Dakota 15B 27
 
Sunday, May 15, 2016 @ 4:00pm
Final
Maples 15B 2
Selkirk 15B 0
 
Sunday, May 15, 2016 @ 3:00pm
Final
Portage 16-18UB #1 68
SWCC 16-18B (Black) 64
 
Sunday, May 15, 2016 @ 3:00pm
Final
Tyndall 14B Green 35
Southdale 14B 56
 
Sunday, May 15, 2016 @ 3:00pm
Final
La Salle Lakers 15B 56
Roblin Park 15B #1 31
 
Sunday, May 15, 2016 @ 3:00pm
Final
Corydon 14B #2 35
Portage 14UB 44
 
Sunday, May 15, 2016 @ 3:00pm
Final
Portage 13-14UG 13
Whyte Ridge 13-14g #2 12
 
Sunday, May 15, 2016 @ 3:00pm
Final
Springfield 13-14G 9
OHCC 13-14G - Oxford Heights 39
 
Sunday, May 15, 2016 @ 3:00pm
Final
Corydon 15B 33
NGCC 15B 31
 
Sunday, May 15, 2016 @ 3:00pm
Final
OHCC 16-18B - Oxford Heights 12
Selkirk 16-18B1 52
 
Sunday, May 15, 2016 @ 3:00pm
Final
Earl Greycc 16-18B 37
Southdale 16-18B 53
 
Sunday, May 15, 2016 @ 2:00pm
Final
Portage 15-18UG #2 20
Portage 15-18UG #1 0
 
Sunday, May 15, 2016 @ 2:00pm
Final
NGCC1618BG 69
SWCC 16-18B (Yellow) 26
 
Sunday, May 15, 2016 @ 2:00pm
Final
Stonewall 16-18B 13
East St Paul 16-18 boys 61
 
Sunday, May 15, 2016 @ 2:00pm
Final
Greendell 16-18B 43
Lorette 16-18B #2 53
 
Sunday, May 15, 2016 @ 2:00pm
Final
Tyndall 15B 48
OHCC 15B - Oxford Heights 13
 
Sunday, May 15, 2016 @ 2:00pm
Final
Whyte Ridge 15b 2
Portage 15UB 0
 
Sunday, May 15, 2016 @ 2:00pm
Final
OHCC 13B - Oxford Heights 38
Tyndall 13B 38
 
Sunday, May 15, 2016 @ 2:00pm
Final
KWCC 14B 39
SWCC 14B (Black) 26
 
Sunday, May 15, 2016 @ 2:00pm
Final
Corydon 17
LWCC 13-14yr girls 29
 
Sunday, May 15, 2016 @ 1:00pm
Final
Lorette 16-18B #2 37
Earl Greycc 16-18B 30
 
Sunday, May 15, 2016 @ 1:00pm
Final
Tyndall 13/14G 13
Stonewall 13-14G 11
 
Sunday, May 15, 2016 @ 1:00pm
Final
SWCC 13-14G 4
Winkawa 13-14Girls 26
 
Sunday, May 15, 2016 @ 1:00pm
Final
valley garden 14b 30
Lorette 14B 34
 
Sunday, May 15, 2016 @ 1:00pm
Final
KWCC 13B #1 70
LWCC 13yr boys #1 28
 
Sunday, May 15, 2016 @ 1:00pm
Final
SWCC 16-18B (Red) 22
KWCC 16B #2 49
 
Sunday, May 15, 2016 @ 1:00pm
Final
Dakota 14B 35
SWCC 14B (Red) 51
 
Sunday, May 15, 2016 @ 12:00pm
Final
SWCC 16-18B (Black) 26
NGCC1618BG 63
 
Sunday, May 15, 2016 @ 12:00pm
Final
Corydon 14B #1 46
LWCC 14yr boys 22
 
Sunday, May 15, 2016 @ 12:00pm
Final
Winakwa15-18G 30
Selkirk 15-18G1 25
 
Sunday, May 15, 2016 @ 12:00pm
Final
Selkirk 13-14G2 41
Selkirk 13-14G1 28
 
Sunday, May 15, 2016 @ 12:00pm
Final
Whyte Ridge 13-14 girls 24
Fort Garry 13-14G 27
 
Sunday, May 15, 2016 @ 12:00pm
Final
Roblin Park 13B #2 2
SWCC 13B (Black) 0
 
Sunday, May 15, 2016 @ 12:00pm
Final
Corydon 16-18B 43
Dakota 16-18B#2 29
 
Sunday, May 15, 2016 @ 12:00pm
Final
Southdale 13B 27
Southeast 13B 31
 
Sunday, May 15, 2016 @ 12:00pm
Final
Selkirk 14B 26
Tyndall 14B Green 41
 
Sunday, May 15, 2016 @ 11:00am
Final
Lorette 13B 16
Winakwa 13Boys 48
 
Sunday, May 15, 2016 @ 11:00am
Final
KWCC 16B #2 65
NGCC1618 42
 
Sunday, May 15, 2016 @ 11:00am
Final
Stonewall 15-18G 31
Southdale 15-18G 16
 
Sunday, May 15, 2016 @ 11:00am
Final
Tuxedo13/14G 16
Portage 13-14UG 19
 
Sunday, May 15, 2016 @ 11:00am
Final
KWCC 13B #2 4
LWCC 13yr boys #1 5
 
Sunday, May 15, 2016 @ 11:00am
Final
LWCC 15-18yr girls 52
Earl Grey 15-18G 55
 
Sunday, May 15, 2016 @ 11:00am
Final
Lorette 14B 37
Tyndall 14B Blue 46
 
Sunday, May 15, 2016 @ 11:00am
Final
KWCC 14B 34
Southeast 14B 36
 
Sunday, May 15, 2016 @ 11:00am
Final
Portage 13UB 14
OHCC 13B - Oxford Heights 71
 
Sunday, May 15, 2016 @ 11:00am
Final
LWCC 16-18yr boys 38
Dakota 16-18B#1 47
 
Sunday, May 15, 2016 @ 10:00am
Final
Corydon 13B #2 41
Southeast 13B 14
 
Sunday, May 15, 2016 @ 10:00am
Final
Selkirk 14B 17
Norwood14B 40
 
Sunday, May 15, 2016 @ 10:00am
Final
Lorette 16-18B #1 26
Southeast 16-18B 30
 
Sunday, May 15, 2016 @ 10:00am
Final
Selkirk 15-18G1 31
Gateway 15-18G 24
 
Sunday, May 15, 2016 @ 10:00am
Final
Fort Garry 13-14G 22
LWCC 13-14yr girls 25
 
Sunday, May 15, 2016 @ 10:00am
Final
KWCC 13B #1 32
LWCC 13yr boys #2 23
 
Sunday, May 15, 2016 @ 10:00am
Final
Portage 15-18UG #1 0
Whyte Ridge 15-18g 20
 
Sunday, May 15, 2016 @ 10:00am
Final
Corydon 14B #1 54
Dakota 14B 33
 
Sunday, May 15, 2016 @ 10:00am
Final
MERC 13B 66
Maples 13B 35
 
Sunday, May 15, 2016 @ 9:00am
Final
SWCC 14B (Red) 26
Southeast 14B 40
 
Sunday, May 15, 2016 @ 9:00am
Final
Maples 14B 33
Tyndall 14B Blue 30
 
Sunday, May 15, 2016 @ 9:00am
Final
Portage 13UB 12
Corydon 13B #1 69
 
Sunday, May 15, 2016 @ 9:00am
Final
Southdale 13B 28
Greendell 13B 19
 
Sunday, May 15, 2016 @ 9:00am
Final
Portage 15-18UG #2 29
Earl Grey 15-18G 41
 
Sunday, May 15, 2016 @ 9:00am
Final
Dakota 16-18B#1 40
Dakota 16-18B#2 20
 
Sunday, May 15, 2016 @ 9:00am
Final
Stonewall 15-18G 25
Champlain 15-18G 22
 
Sunday, May 15, 2016 @ 9:00am
Final
KWCC 13B #2 39
Roblin Park 13B #1 41
 
Saturday, May 14, 2016 @ 5:00pm
Final
OHCC 12B - Oxford Heights 2 10
OHCC 12B - Oxford Heights 1 35
 
Saturday, May 14, 2016 @ 4:00pm
Final
Fort Garry 10-11B 29
SWCC 11B (Red) 26
 
Saturday, May 14, 2016 @ 4:00pm
Final
East St Paul 10-11 Girls 19
Whyte Ridge 10-11g 16
 
Saturday, May 14, 2016 @ 4:00pm
Final
Springfield 12B 23
Southdale 12B 39
 
Saturday, May 14, 2016 @ 3:00pm
Final
Red River 10/11G 5
Earl Grey 10-11G 25
 
Saturday, May 14, 2016 @ 3:00pm
Final
Whyte Ridge 12b 21
LWCC 12yr boys #1 59
 
Saturday, May 14, 2016 @ 3:00pm
Final
Red River 12B 30
OHCC 12B - Oxford Heights 1 39
 
Saturday, May 14, 2016 @ 3:00pm
Final
Tuxedo11B 27
KWCC11B#1 77
 
Saturday, May 14, 2016 @ 2:00pm
Final
KWCC11B #2 13
LWCC 11yr boys 42
 
Saturday, May 14, 2016 @ 2:00pm
Final
Dakota 10-11G 24
Whyte Ridge 10-11g 30
 
Saturday, May 14, 2016 @ 2:00pm
Final
Tyndall 12B 40
Southdale 12B 23
 
Saturday, May 14, 2016 @ 2:00pm
Final
KWCC 12B 22
Roblin Park 12B 27
 
Saturday, May 14, 2016 @ 1:00pm
Final
Selkirk 11B 28
North Kildonan 11B 25
 
Saturday, May 14, 2016 @ 1:00pm
Final
LWCC 12yr boys #1 61
SWCC 12B (Black) 10
 
Saturday, May 14, 2016 @ 1:00pm
Final
Springfield 12B 38
Garden City 12B 16
 
Saturday, May 14, 2016 @ 1:00pm
Final
KWCC11B#1 46
SWCC 11B (Black) 6
 
Saturday, May 14, 2016 @ 1:00pm
Final
LWCC 12yr girls 35
Portage 12UG 11
 
Saturday, May 14, 2016 @ 1:00pm
Final
Red River 10/11G 14
SWCC 10-11G 66
 
Saturday, May 14, 2016 @ 12:00pm
Final
Tuxedo 12G 9
Gateway 12G 22
 
Saturday, May 14, 2016 @ 12:00pm
Final
Corydon 11B 20
Tuxedo11B 31
 
Saturday, May 14, 2016 @ 12:00pm
Final
Corydon 12B 16
LWCC 12yr boys #2 43
 
Saturday, May 14, 2016 @ 12:00pm
Final
Southeast 11B 26
Greendell 11B 33
 
Saturday, May 14, 2016 @ 12:00pm
Final
Southdale 10-11G 38
Dakota 10-11G 17
 
Saturday, May 14, 2016 @ 12:00pm
Final
Red River 12B 33
Tyndall 12B 29
 
Saturday, May 14, 2016 @ 11:00am
Final
SWCC 10-11G 36
Roblin Park 10-11G 19
 
Saturday, May 14, 2016 @ 11:00am
Final
Southdale 11B 27
Selkirk 11B 48
 
Saturday, May 14, 2016 @ 11:00am
Final
Dakota 12B 32
SWCC 12B (Red) 30
 
Saturday, May 14, 2016 @ 11:00am
Final
Tyndall 12Girls 28
LWCC 12yr girls 26
 
Saturday, May 14, 2016 @ 11:00am
Final
La Salle Lakers 14
KWCC11B #2 27
 
Saturday, May 14, 2016 @ 10:00am
Final
LWCC 12yr boys #2 48
KWCC 12B 9
 
Saturday, May 14, 2016 @ 10:00am
Final
OHCC 11B - Oxford Heights 36
Tyndall Park 11B 33
 
Saturday, May 14, 2016 @ 10:00am
Final
NGCC 12G 8
Riverview 12G 30
 
Saturday, May 14, 2016 @ 10:00am
Final
SWCC 11B (Black) 37
Fort Garry 10-11B 26
 
Saturday, May 14, 2016 @ 9:00am
Final
Tyndall 12Girls 28
Gateway 12G 18
 
Saturday, May 14, 2016 @ 9:00am
Final
Corydon 11B 27
La Salle Lakers 19
 
Saturday, May 14, 2016 @ 9:00am
Final
SWCC 12B (Black) 18
Dakota 12B 42
 
Saturday, May 14, 2016 @ 9:00am
Final
Southdale 11B 10
Greendell 11B 33
 
Thursday, May 12, 2016 @ 8:30pm
Final
PRIDE 48
Mix-a-lot 46
 
Thursday, May 12, 2016 @ 7:15pm
Final
Electric Madames 53
My D Just Rose 74
 
Thursday, May 12, 2016 @ 6:00pm
Final
Broken Wings 32
Team Central 52
 
Wednesday, May 11, 2016 @ 8:30pm
Final
Space Jam 2 40
The Rippers 37
 
Wednesday, May 11, 2016 @ 8:30pm
Final
Swat Team 58
FFO Pros 95
 
Wednesday, May 11, 2016 @ 7:15pm
Final
Jr Bisons 1999 2
Junior Bison Boys Black (1998) 0
 
Wednesday, May 11, 2016 @ 7:15pm
Final
Wesmen 91
Washed Up Ballas 15
 
Wednesday, May 11, 2016 @ 7:15pm
Final
Bandits 88
Tinder Gang 114
 
Wednesday, May 11, 2016 @ 6:00pm
Final
Team Loaded 2.0 49
Flint Tropics 70
 
Wednesday, May 11, 2016 @ 6:00pm
Final
CarMelo Macchiatos 84
The Kodiaks 51
 
Wednesday, May 11, 2016 @ 6:00pm
Final
Broski's 82
Brooklegends 62
 
Tuesday, May 10, 2016 @ 8:30pm
Final
Junior Bison Boys Black (1998) 38
Team Mayhem Mens Division 1 70
 
Tuesday, May 10, 2016 @ 8:30pm
Final
ThundaDownUnda 63
Lob City 36
 
Tuesday, May 10, 2016 @ 7:15pm
Final
Jr Bisons 1999 41
Team Loaded 2.0 81
 
Tuesday, May 10, 2016 @ 7:15pm
Final
Team Central 39
PRIDE 65
 
Tuesday, May 10, 2016 @ 7:15pm
Final
Connie Crushin Bangers 44
Team Mayhem Mens Division 4 70
 
Tuesday, May 10, 2016 @ 6:00pm
Final
Dynamite 0
Team Mayhem Senior Womens 2
 
Tuesday, May 10, 2016 @ 6:00pm
Final
Flexin Hard 53
Lob City 36
 
Tuesday, May 10, 2016 @ 6:00pm
Final
Broken Wings 62
Mix-a-lot 61
 
Monday, May 9, 2016 @ 8:30pm
Final
Broski's 59
Tinder Gang 71
 
Monday, May 9, 2016 @ 8:30pm
Final
Almonds 62
Team Mayhem Mens Division 3 112
 
Monday, May 9, 2016 @ 7:15pm
Final
Team Mayhem Mens Division 1 102
Jr Bisons 1999 51
 
Monday, May 9, 2016 @ 7:15pm
Final
FFO Pros 59
Brooklegends 61
 
Monday, May 9, 2016 @ 7:15pm
Final
Curry and Rice 74
Suicide Squad 68
 
Monday, May 9, 2016 @ 7:15pm
Final
Rim Rockers 44
Young Bucks 77
 
Monday, May 9, 2016 @ 6:00pm
Final
Bandits 67
Swat Team 51
 
Monday, May 9, 2016 @ 6:00pm
Final
808s and Fastbreaks 75
Chunk Dirty 69
 
Monday, May 9, 2016 @ 6:00pm
Final
Flint Tropics 105
Junior Bison Boys Black (1998) 67
 
Monday, May 9, 2016 @ 6:00pm
Final
The Rippers 0
Wesmen 2
 
Sunday, May 8, 2016 @ 5:00pm
Final
Roblin Park 15B #1 45
Roblin Park 15B #2 56
 
Sunday, May 8, 2016 @ 5:00pm
Final
LWCC 14yr boys 24
SWCC 14B (Black) 30
 
Sunday, May 8, 2016 @ 5:00pm
Final
NGCC 15B 42
Southeast 15B #1 28
 
Sunday, May 8, 2016 @ 5:00pm
Final
Lorette 16-18B #2 50
Dakota 16-18B#1 33
 
Sunday, May 8, 2016 @ 4:00pm
Final
Selkirk 15-18G1 20
Champlain 15-18G 17
 
Sunday, May 8, 2016 @ 4:00pm
Final
Whyte Ridge 15b 16
La Salle Lakers 15B 80
 
Sunday, May 8, 2016 @ 4:00pm
Final
SWCC 13B (Yellow) 27
KWCC 13B #2 35
 
Sunday, May 8, 2016 @ 4:00pm
Final
Corydon 14B #2 23
KWCC 14B 33
 
Sunday, May 8, 2016 @ 4:00pm
Final
Southeast 15B #2 28
Corydon 15B 35
 
Sunday, May 8, 2016 @ 4:00pm
Final
Dakota 14B 20
Southeast 14B 29
 
Sunday, May 8, 2016 @ 4:00pm
Final
Maples 13B 28
North Kildonan 13B 39
 
Sunday, May 8, 2016 @ 4:00pm
Final
Lorette 16-18B #1 46
Greendell 16-18B 45
 
Sunday, May 8, 2016 @ 3:00pm
Final
LWCC 16-18yr boys 33
Earl Greycc 16-18B 38
 
Sunday, May 8, 2016 @ 3:00pm
Final
Whyte Ridge 13-14 girls 5
Portage 13-14UG 34
 
Sunday, May 8, 2016 @ 3:00pm
Final
Roblin Park 13B #1 32
KWCC 13B #1 45
 
Sunday, May 8, 2016 @ 3:00pm
Final
MERC 13B 41
Corydon 13B #1 21
 
Sunday, May 8, 2016 @ 3:00pm
Final
Dakota 15B 29
NGCC 15B 36
 
Sunday, May 8, 2016 @ 3:00pm
Final
SWCC 14B (Red) 38
SWCC 14B (Black) 46
 
Sunday, May 8, 2016 @ 3:00pm
Final
Southdale 15-18G 15
Winakwa15-18G 29
 
Sunday, May 8, 2016 @ 3:00pm
Final
NGCC1618 31
Whyte Ridge 16-18b 49
 
Sunday, May 8, 2016 @ 3:00pm
Final
Portage 15UB 24
Roblin Park 15B #1 48
 
Sunday, May 8, 2016 @ 2:00pm
Final
Maples 13B 18
Tyndall 13B 43
 
Sunday, May 8, 2016 @ 2:00pm
Final
Corydon 15B 45
Dakota 15B 33
 
Sunday, May 8, 2016 @ 2:00pm
Final
Greendell 16-18B 50
Southdale 16-18B 60
 
Sunday, May 8, 2016 @ 2:00pm
Final
Southdale 13-14G 39
Whyte Ridge 13-14g #2 7
 
Sunday, May 8, 2016 @ 2:00pm
Final
SWCC 16-18B (Black) 2
KWCC 16B #2 0
 
Sunday, May 8, 2016 @ 2:00pm
Final
Gateway 15-18G 24
Selkirk 15-18G1 29
 
Sunday, May 8, 2016 @ 2:00pm
Final
SWCC 13B (Black) 24
LWCC 13yr boys #1 30
 
Sunday, May 8, 2016 @ 2:00pm
Final
La Salle Lakers 15B 75
Portage 15UB 22
 
Sunday, May 8, 2016 @ 2:00pm
Final
Fort Garry 14B 54
Portage 14UB 23
 
Sunday, May 8, 2016 @ 1:00pm
Final
Fort Garry 15-18G 9
LWCC 15-18yr girls 20
 
Sunday, May 8, 2016 @ 1:00pm
Final
Selkirk 15-18G2 45
Southdale 15-18G 25
 
Sunday, May 8, 2016 @ 1:00pm
Final
Maples 15B 2
OHCC 15B - Oxford Heights 0
 
Sunday, May 8, 2016 @ 1:00pm
Final
valley garden 14b 44
Selkirk 14B 33
 
Sunday, May 8, 2016 @ 1:00pm
Final
Corydon 16-18B 51
Earl Greycc 16-18B 36
 
Sunday, May 8, 2016 @ 1:00pm
Final
Corydon 7
Portage 13-14UG 31
 
Sunday, May 8, 2016 @ 1:00pm
Final
Corydon 13B #2 28
Lorette 13B 14
 
Sunday, May 8, 2016 @ 1:00pm
Final
North Kildonan 13B 37
OHCC 13B - Oxford Heights 23
 
Sunday, May 8, 2016 @ 1:00pm
Final
SWCC 16-18B (Yellow) 42
KWCC 16B #1 54
 
Sunday, May 8, 2016 @ 1:00pm
Final
SWCC 13B (Yellow) 36
Roblin Park 13B #2 23
 
Sunday, May 8, 2016 @ 12:00pm
Final
Selkirk 15B 31
Springfield 15B 38
 
Sunday, May 8, 2016 @ 12:00pm
Final
Roblin Park 13B #1 27
SWCC 13B (Black) 15
 
Sunday, May 8, 2016 @ 12:00pm
Final
Southdale 14B 46
Tyndall 14B Green 37
 
Sunday, May 8, 2016 @ 12:00pm
Final
Dakota 16-18B#2 27
Southeast 16-18B 39
 
Sunday, May 8, 2016 @ 12:00pm
Final
East St Paul 16-18 boys 51
Stonewall 16-18B 18
 
Sunday, May 8, 2016 @ 12:00pm
Final
MERC 13B 67
Portage 13UB 20
 
Sunday, May 8, 2016 @ 12:00pm
Final
Greendell 15-18G 18
Earl Grey 15-18G 47
 
Sunday, May 8, 2016 @ 12:00pm
Final
Portage 16-18UB #2 55
Portage 16-18UB #1 49
 
Sunday, May 8, 2016 @ 12:00pm
Final
Selkirk 13-14G2 26
Tyndall 13/14G 18
 
Sunday, May 8, 2016 @ 12:00pm
Final
Tuxedo13/14G 16
Fort Garry 13-14G 35
 
Sunday, May 8, 2016 @ 12:00pm
Final
Winakwa 13Boys 34
Southdale 13B 19
 
Sunday, May 8, 2016 @ 11:00am
Final
Greendell 13B 43
Lorette 13B 17
 
Sunday, May 8, 2016 @ 11:00am
Final
Selkirk 15-18G2 31
Stonewall 15-18G 30
 
Sunday, May 8, 2016 @ 11:00am
Final
Greendell 14B 24
Corydon 14B #2 21
 
Sunday, May 8, 2016 @ 11:00am
Final
Roblin Park 13B #2 38
LWCC 13yr boys #2 41
 
Sunday, May 8, 2016 @ 11:00am
Final
Fort Garry 15-18G 24
Whyte Ridge 15-18g 48
 
Sunday, May 8, 2016 @ 11:00am
Final
SWCC 16-18B (Red) 31
NGCC1618BG 63
 
Sunday, May 8, 2016 @ 11:00am
Final
Tyndall 15B 50
Springfield 15B 19
 
Sunday, May 8, 2016 @ 11:00am
Final
Springfield 13-14G 32
Stonewall 13-14G 26
 
Sunday, May 8, 2016 @ 11:00am
Final
SWCC 13-14G 8
LWCC 13-14yr girls 43
 
Sunday, May 8, 2016 @ 11:00am
Final
Tyndall 14B Green 44
Maples 14B 25
 
Sunday, May 8, 2016 @ 11:00am
Final
Southdale 16-18B 34
Corydon 16-18B 43
 
Sunday, May 8, 2016 @ 10:00am
Final
Portage 16-18UB #1 65
SWCC 16-18B (Yellow) 35
 
Sunday, May 8, 2016 @ 10:00am
Final
Whyte Ridge 13-14g #2 30
Corydon 10
 
Sunday, May 8, 2016 @ 10:00am
Final
Selkirk 13-14G1 22
VGCC 13-14G 23
 
Sunday, May 8, 2016 @ 10:00am
Final
Southeast 13B 20
Corydon 13B #2 51
 
Sunday, May 8, 2016 @ 10:00am
Final
Portage 14UB 30
SWCC 14B (Red) 31
 
Sunday, May 8, 2016 @ 10:00am
Final
Selkirk 16-18B1 39
Stonewall 16-18B 40
 
Sunday, May 8, 2016 @ 10:00am
Final
OHCC 15B - Oxford Heights 43
Selkirk 15B 20
 
Sunday, May 8, 2016 @ 10:00am
Final
Tyndall 14B Blue 49
Norwood14B 41
 
Sunday, May 8, 2016 @ 10:00am
Final
LWCC 15-18yr girls 20
Portage 15-18UG #1 0
 
Sunday, May 8, 2016 @ 9:00am
Final
KWCC 16B #1 48
NGCC1618BG 87
 
Sunday, May 8, 2016 @ 9:00am
Final
Tyndall 15B 58
Maples 15B 28
 
Sunday, May 8, 2016 @ 9:00am
Final
LWCC 13-14yr girls 23
Winkawa 13-14Girls 30
 
Sunday, May 8, 2016 @ 9:00am
Final
Selkirk 13-14G2 28
OHCC 13-14G - Oxford Heights 26
 
Sunday, May 8, 2016 @ 9:00am
Final
Southdale 14B 43
Lorette 14B 33
 
Sunday, May 8, 2016 @ 9:00am
Final
Greendell 14B 15
Corydon 14B #1 43
 
Sunday, May 8, 2016 @ 9:00am
Final
Greendell 15-18G 2
Portage 15-18UG #2 0
 
Sunday, May 8, 2016 @ 9:00am
Final
East St Paul 16-18 boys 73
OHCC 16-18B - Oxford Heights 32
 
Saturday, May 7, 2016 @ 5:00pm
Final
Corydon 12B 12
LWCC 12yr boys #1 32
 
Saturday, May 7, 2016 @ 5:00pm
Final
SWCC 11B (Black) 33
La Salle Lakers 12
 
Saturday, May 7, 2016 @ 4:00pm
Final
Roblin Park 12B 10
Dakota 12B 42
 
Saturday, May 7, 2016 @ 3:00pm
Final
NGCC 12G 8
Tyndall 12Girls 38
 
Saturday, May 7, 2016 @ 3:00pm
Final
Whyte Ridge 12b 36
SWCC 12B (Black) 20
 
Saturday, May 7, 2016 @ 2:00pm
Final
LWCC 12yr boys #2 31
SWCC 12B (Red) 24
 
Saturday, May 7, 2016 @ 2:00pm
Final
Springfield 12B 32
Red River 12B 39
 
Saturday, May 7, 2016 @ 2:00pm
Final
Whyte Ridge 10-11g 27
Earl Grey 10-11G 22
 
Saturday, May 7, 2016 @ 2:00pm
Final
KWCC11B #2 27
Corydon 11B 27
 
Saturday, May 7, 2016 @ 1:00pm
Final
NGCC 12G 0
Gateway 12G 33
 
Saturday, May 7, 2016 @ 1:00pm
Final
Tyndall Park 11B 44
Southeast 11B 35
 
Saturday, May 7, 2016 @ 1:00pm
Final
Roblin Park 10-11G 30
Dakota 10-11G 12
 
Saturday, May 7, 2016 @ 1:00pm
Final
KWCC11B#1 44
Fort Garry 10-11B 24
 
Saturday, May 7, 2016 @ 1:00pm
Final
SWCC 12B (Black) 19
KWCC 12B 38
 
Saturday, May 7, 2016 @ 12:00pm
Final
Tyndall 12B 57
OHCC 12B - Oxford Heights 2 17
 
Saturday, May 7, 2016 @ 12:00pm
Final
Southeast 11B 40
Selkirk 11B 28
 
Saturday, May 7, 2016 @ 12:00pm
Final
Riverview 12G 32
Tuxedo 12G 12
 
Saturday, May 7, 2016 @ 12:00pm
Final
SWCC 10-11G 26
East St Paul 10-11 Girls 23
 
Saturday, May 7, 2016 @ 12:00pm
Final
KWCC11B #2 12
Tuxedo11B 44
 
Saturday, May 7, 2016 @ 11:00am
Final
Whyte Ridge 10-11g 24
Southdale 10-11G 18
 
Saturday, May 7, 2016 @ 11:00am
Final
LWCC 11yr boys 42
SWCC 11B (Red) 20
 
Saturday, May 7, 2016 @ 11:00am
Final
Southdale 12B 19
Red River 12B 24
 
Saturday, May 7, 2016 @ 11:00am
Final
Dakota 12B 27
LWCC 12yr boys #2 48
 
Saturday, May 7, 2016 @ 11:00am
Final
OHCC 11B - Oxford Heights 62
Southdale 11B 13
 
Saturday, May 7, 2016 @ 10:00am
Final
Roblin Park 10-11G 10
SWCC 10-11G 39
 
Saturday, May 7, 2016 @ 10:00am
Final
Tyndall Park 11B 24
North Kildonan 11B 23
 
Saturday, May 7, 2016 @ 10:00am
Final
SWCC 11B (Red) 25
KWCC11B#1 65
 
Saturday, May 7, 2016 @ 10:00am
Final
Springfield 12B 22
OHCC 12B - Oxford Heights 1 44
 
Saturday, May 7, 2016 @ 10:00am
Final
Riverview 12G 62
Portage 12UG 7
 
Saturday, May 7, 2016 @ 9:00am
Final
Tuxedo11B 24
LWCC 11yr boys 22
 
Saturday, May 7, 2016 @ 9:00am
Final
Southdale 10-11G 27
Red River 10/11G 22
 
Saturday, May 7, 2016 @ 9:00am
Final
Tuxedo 12G 20
LWCC 12yr girls 40
 
Saturday, May 7, 2016 @ 9:00am
Final
Southdale 12B 33
Garden City 12B 17
 
Saturday, May 7, 2016 @ 9:00am
Final
Greendell 11B 22
Selkirk 11B 16
 
Thursday, May 5, 2016 @ 8:30pm
Final
Mix-a-lot 33
Dynamite 28
 
Thursday, May 5, 2016 @ 7:15pm
Final
My D Just Rose 69
Team Central 43
 
Thursday, May 5, 2016 @ 6:00pm
Final
PRIDE 51
Team Mayhem Senior Womens 41
 
Wednesday, May 4, 2016 @ 8:30pm
Final
The Kodiaks 47
Rim Rockers 38
 
Wednesday, May 4, 2016 @ 8:30pm
Final
Team Mayhem Mens Division 3 81
Suicide Squad 62
 
Wednesday, May 4, 2016 @ 7:15pm
Final
Team Mayhem Mens Division 1 55
Team Loaded 2.0 69
 
Wednesday, May 4, 2016 @ 7:15pm
Final
Space Jam 2 39
Young Bucks 52
 
Wednesday, May 4, 2016 @ 6:00pm
Final
CarMelo Macchiatos 78
Washed Up Ballas 37
 
Wednesday, May 4, 2016 @ 6:00pm
Final
Jr Bisons 1999 62
Flint Tropics 97
 
Tuesday, May 3, 2016 @ 8:30pm
Final
Suicide Squad 46
Hawks 40
 
Tuesday, May 3, 2016 @ 8:30pm
Final
Roblin Park Raiders 77
The Riptors 51
 
Tuesday, May 3, 2016 @ 7:15pm
Final
Big Blackhawks 77
Curry and Rice 79
 
Tuesday, May 3, 2016 @ 7:15pm
Final
Drizzle Bros 67
ThundaDownUnda 47
 
Tuesday, May 3, 2016 @ 6:00pm
Final
Team Mayhem Mens Division 3 65
808s and Fastbreaks 54
 
Tuesday, May 3, 2016 @ 6:00pm
Final
Lob City 46
Connie Crushin Bangers 70
 
Monday, May 2, 2016 @ 8:30pm
Final
Washed Up Ballas 45
Space Jam 2 65
 
Monday, May 2, 2016 @ 8:30pm
Final
FFO Pros 83
Broski's 71
 
Monday, May 2, 2016 @ 8:30pm
Final
Team Mayhem Senior Womens 38
Broken Wings 23
 
Monday, May 2, 2016 @ 7:15pm
Final
The Rippers 26
The Kodiaks 54
 
Monday, May 2, 2016 @ 7:15pm
Final
Brooklegends 60
Bandits 72
 
Monday, May 2, 2016 @ 7:15pm
Final
PRIDE 35
Electric Madames 66
 
Monday, May 2, 2016 @ 6:00pm
Final
Team Mayhem Senior Womens 47
Team Central 35
 
Monday, May 2, 2016 @ 6:00pm
Final
Young Bucks 38
Wesmen 73
 
Monday, May 2, 2016 @ 6:00pm
Final
Tinder Gang 71
Swat Team 68
 
Sunday, May 1, 2016 @ 5:00pm
Final
OHCC 16-18B - Oxford Heights 13
Stonewall 16-18B 45
 
Sunday, May 1, 2016 @ 5:00pm
Final
Whyte Ridge 16-18b 44
SWCC 16-18B (Yellow) 29
 
Sunday, May 1, 2016 @ 5:00pm
Final
Tyndall 13/14G 16
VGCC 13-14G 27
 
Sunday, May 1, 2016 @ 5:00pm
Final
Roblin Park 15B #2 39
Portage 15UB 32
 
Sunday, May 1, 2016 @ 4:00pm
Final
Corydon 14B #2 40
Dakota 14B 39
 
Sunday, May 1, 2016 @ 4:00pm
Final
Selkirk 13-14G1 34
Tyndall 13/14G 10
 
Sunday, May 1, 2016 @ 4:00pm
Final
East St Paul 16-18 boys 51
Selkirk 16-18B1 22
 
Sunday, May 1, 2016 @ 4:00pm
Final
NGCC 15B 44
Southeast 15B #2 27
 
Sunday, May 1, 2016 @ 4:00pm
Final
Corydon 40
SWCC 13-14G 16
 
Sunday, May 1, 2016 @ 4:00pm
Final
KWCC 16B #2 56
Portage 16-18UB #1 44
 
Sunday, May 1, 2016 @ 4:00pm
Final
Whyte Ridge 15b 34
Roblin Park 15B #1 36
 
Sunday, May 1, 2016 @ 3:00pm
Final
La Salle Lakers 15B 38
Roblin Park 15B #2 31
 
Sunday, May 1, 2016 @ 3:00pm
Final
Winakwa15-18G 26
Champlain 15-18G 19
 
Sunday, May 1, 2016 @ 3:00pm
Final
Portage 16-18UB #1 38
SWCC 16-18B (Red) 43
 
Sunday, May 1, 2016 @ 3:00pm
Final
Whyte Ridge 13-14g #2 19
Whyte Ridge 13-14 girls 8
 
Sunday, May 1, 2016 @ 3:00pm
Final
Dakota 16-18B#2 22
Greendell 16-18B 44
 
Sunday, May 1, 2016 @ 3:00pm
Final
SWCC 14B (Red) 19
Greendell 14B 46
 
Sunday, May 1, 2016 @ 3:00pm
Final
Springfield 13-14G 25
Selkirk 13-14G2 31
 
Sunday, May 1, 2016 @ 3:00pm
Final
Southeast 15B #1 29
Corydon 15B 33
 
Sunday, May 1, 2016 @ 2:00pm
Final
SWCC 14B (Black) 35
Portage 14UB 26
 
Sunday, May 1, 2016 @ 2:00pm
Final
Whyte Ridge 16-18b 46
SWCC 16-18B (Black) 65
 
Sunday, May 1, 2016 @ 2:00pm
Final
Fort Garry 13-14G 6
Southdale 13-14G 41
 
Sunday, May 1, 2016 @ 2:00pm
Final
Norwood14B 33
Maples 14B 20
 
Sunday, May 1, 2016 @ 2:00pm
Final
Stonewall 13-14G 18
Selkirk 13-14G1 36
 
Sunday, May 1, 2016 @ 2:00pm
Final
Southeast 15B #2 25
NGCC 15B 21
 
Sunday, May 1, 2016 @ 2:00pm
Final
LWCC 13yr boys #1 35
SWCC 13B (Yellow) 38
 
Sunday, May 1, 2016 @ 2:00pm
Final
Earl Greycc 16-18B 25
Lorette 16-18B #1 40
 
Sunday, May 1, 2016 @ 2:00pm
Final
Stonewall 16-18B 44
Selkirk 16-18B1 34
 
Sunday, May 1, 2016 @ 1:00pm
Final
Corydon 14B #1 40
KWCC 14B 30
 
Sunday, May 1, 2016 @ 1:00pm
Final
Lorette 14B 39
Selkirk 14B 21
 
Sunday, May 1, 2016 @ 1:00pm
Final
VGCC 13-14G 18
OHCC 13-14G - Oxford Heights 32
 
Sunday, May 1, 2016 @ 1:00pm
Final
Portage 15-18UG #2 34
Portage 15-18UG #1 21
 
Sunday, May 1, 2016 @ 1:00pm
Final
Dakota 15B 31
Southeast 15B #1 39
 
Sunday, May 1, 2016 @ 1:00pm
Final
LWCC 13yr boys #2 27
KWCC 13B #2 37
 
Sunday, May 1, 2016 @ 1:00pm
Final
Southeast 16-18B 37
Southdale 16-18B 59
 
Sunday, May 1, 2016 @ 1:00pm
Final
Maples 13B 2
Portage 13UB 0
 
Sunday, May 1, 2016 @ 1:00pm
Final
SWCC 16-18B (Yellow) 16
SWCC 16-18B (Red) 43
 
Sunday, May 1, 2016 @ 12:00pm
Final
Lorette 16-18B #2 54
Dakota 16-18B#2 37
 
Sunday, May 1, 2016 @ 12:00pm
Final
Maples 15B 49
Springfield 15B 34
 
Sunday, May 1, 2016 @ 12:00pm
Final
KWCC 16B #1 31
Portage 16-18UB #2 63
 
Sunday, May 1, 2016 @ 12:00pm
Final
LWCC 15-18yr girls 35
Greendell 15-18G 18
 
Sunday, May 1, 2016 @ 12:00pm
Final
Stonewall 15-18G 18
Winakwa15-18G 21
 
Sunday, May 1, 2016 @ 12:00pm
Final
Winakwa 13Boys 45
Lorette 13B 24
 
Sunday, May 1, 2016 @ 12:00pm
Final
SWCC 14B (Black) 37
Greendell 14B 23
 
Sunday, May 1, 2016 @ 12:00pm
Final
Norwood14B 36
Southdale 14B 33
 
Sunday, May 1, 2016 @ 12:00pm
Final
North Kildonan 13B 28
MERC 13B 35
 
Sunday, May 1, 2016 @ 12:00pm
Final
KWCC 13B #1 31
SWCC 13B (Yellow) 19
 
Sunday, May 1, 2016 @ 11:00am
Final
valley garden 14b 45
Tyndall 14B Green 42
 
Sunday, May 1, 2016 @ 11:00am
Final
LWCC 13yr boys #2 40
SWCC 13B (Black) 24
 
Sunday, May 1, 2016 @ 11:00am
Final
LWCC 16-18yr boys 45
Lorette 16-18B #1 62
 
Sunday, May 1, 2016 @ 11:00am
Final
NGCC1618 35
NGCC1618BG 80
 
Sunday, May 1, 2016 @ 11:00am
Final
Earl Grey 15-18G 24
Fort Garry 15-18G 15
 
Sunday, May 1, 2016 @ 11:00am
Final
Portage 13UB 0
Tyndall 13B 2
 
Sunday, May 1, 2016 @ 11:00am
Final
Gateway 15-18G 25
Stonewall 15-18G 26
 
Sunday, May 1, 2016 @ 11:00am
Final
Southdale 13B 16
Corydon 13B #2 32
 
Sunday, May 1, 2016 @ 11:00am
Final
Fort Garry 14B 56
LWCC 14yr boys 32
 
Sunday, May 1, 2016 @ 11:00am
Final
Tyndall 15B 62
Selkirk 15B 26
 
Sunday, May 1, 2016 @ 11:00am
Final
Corydon 21
Winkawa 13-14Girls 19
 
Sunday, May 1, 2016 @ 10:00am
Final
OHCC 13B - Oxford Heights 47
Maples 13B 37
 
Sunday, May 1, 2016 @ 10:00am
Final
Roblin Park 13B #2 27
KWCC 13B #1 36
 
Sunday, May 1, 2016 @ 10:00am
Final
Springfield 15B 42
OHCC 15B - Oxford Heights 27
 
Sunday, May 1, 2016 @ 10:00am
Final
Lorette 16-18B #2 38
Corydon 16-18B 33
 
Sunday, May 1, 2016 @ 10:00am
Final
Southdale 13-14G 33
Whyte Ridge 13-14 girls 7
 
Sunday, May 1, 2016 @ 10:00am
Final
Lorette 14B 27
Maples 14B 45
 
Sunday, May 1, 2016 @ 10:00am
Final
Southdale 15-18G 18
Gateway 15-18G 33
 
Sunday, May 1, 2016 @ 10:00am
Final
Lorette 13B 30
Southeast 13B 21
 
Sunday, May 1, 2016 @ 10:00am
Final
Portage 14UB 34
Corydon 14B #1 46
 
Sunday, May 1, 2016 @ 10:00am
Final
Whyte Ridge 15-18g 45
LWCC 15-18yr girls 19
 
Sunday, May 1, 2016 @ 9:00am
Final
Greendell 13B 28
Winakwa 13Boys 30
 
Sunday, May 1, 2016 @ 9:00am
Final
Fort Garry 14B 65
Southeast 14B 34
 
Sunday, May 1, 2016 @ 9:00am
Final
Tyndall 13B 46
Corydon 13B #1 24
 
Sunday, May 1, 2016 @ 9:00am
Final
Selkirk 15-18G2 17
Selkirk 15-18G1 26
 
Sunday, May 1, 2016 @ 9:00am
Final
Winkawa 13-14Girls 17
Tuxedo13/14G 15
 
Sunday, May 1, 2016 @ 9:00am
Final
Selkirk 14B 23
Tyndall 14B Blue 59
 
Sunday, May 1, 2016 @ 9:00am
Final
SWCC 13B (Black) 23
Roblin Park 13B #1 36
 
Sunday, May 1, 2016 @ 9:00am
Final
OHCC 15B - Oxford Heights 21
Tyndall 15B 47
 
Sunday, May 1, 2016 @ 9:00am
Final
Southeast 16-18B 36
LWCC 16-18yr boys 38
 
Sunday, May 1, 2016 @ 9:00am
Final
Portage 15-18UG #1 32
Greendell 15-18G 24
 
Saturday, April 30, 2016 @ 5:00pm
Final
KWCC11B#1 32
LWCC 11yr boys 37
 
Saturday, April 30, 2016 @ 5:00pm
Final
Tuxedo 12G 14
NGCC 12G 2
 
Saturday, April 30, 2016 @ 4:00pm
Final
Fort Garry 10-11B 43
La Salle Lakers 11
 
Saturday, April 30, 2016 @ 4:00pm
Final
Earl Grey 10-11G 32
Roblin Park 10-11G 5
 
Saturday, April 30, 2016 @ 4:00pm
Final
Riverview 12G 19
Tyndall 12Girls 30
 
Saturday, April 30, 2016 @ 3:00pm
Final
SWCC 12B (Black) 6
LWCC 12yr boys #2 47
 
Saturday, April 30, 2016 @ 3:00pm
Final
Corydon 11B 16
SWCC 11B (Red) 19
 
Saturday, April 30, 2016 @ 3:00pm
Final
Portage 12UG 6
Gateway 12G 34
 
Saturday, April 30, 2016 @ 3:00pm
Final
Dakota 10-11G 22
Red River 10/11G 20
 
Saturday, April 30, 2016 @ 2:00pm
Final
LWCC 12yr girls 34
Riverview 12G 35
 
Saturday, April 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Earl Grey 10-11G 17
East St Paul 10-11 Girls 21
 
Saturday, April 30, 2016 @ 2:00pm
Final
KWCC 12B 28
Corydon 12B 19
 
Saturday, April 30, 2016 @ 2:00pm
Final
SWCC 11B (Black) 25
KWCC11B #2 20
 
Saturday, April 30, 2016 @ 1:00pm
Final
Southdale 10-11G 18
SWCC 10-11G 40
 
Saturday, April 30, 2016 @ 1:00pm
Final
LWCC 12yr boys #1 52
Dakota 12B 34
 
Saturday, April 30, 2016 @ 1:00pm
Final
LWCC 11yr boys 44
Fort Garry 10-11B 26
 
Saturday, April 30, 2016 @ 1:00pm
Final
Tyndall 12Girls 61
Portage 12UG 14
 
Saturday, April 30, 2016 @ 1:00pm
Final
Springfield 12B 12
Tyndall 12B 32
 
Saturday, April 30, 2016 @ 1:00pm
Final
Southdale 11B 26
North Kildonan 11B 44
 
Saturday, April 30, 2016 @ 12:00pm
Final